FAQ

FAQ

Płatności

W naszym sklepie możesz zapłacić kartą, przelewem, przy użyciu konta PayPal, za pobraniem u kuriera, a w przypadku odbioru osobistego także gotówką lub kartą. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki sposoby płatności.

 

Jak długo będzie trwać realizacja zamówienia?

Zamówienie realizujemy w czasie do trzech dni roboczych. Jeżeli produkt nie jest obecnie dostępny na stronie czas ten będzie oczywiście dłuższy.

 

Wysyłka i transport

W trosce o szybki i bezpieczny transport wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem DHL. Więcej informacji znajdziesz w zakładce koszty i sposoby dostawy.

 

Wymiany, zwroty i zniszczone produkty

Wszystkie produkty staramy się pakować jak najbezpieczniej. Stosujemy do tego podwójne kartonowe opakowanie. Gdyby jednak zdarzyła się sytuacja, w której produkt przyjechał uszkodzony, skontaktuj się z nami, na pewno rozwiążemy tę sytuację.

Informacje na temat zwrotów i wymian znajdziesz w zakładce prawo do odstąpienia od umowy.

 

Czy przyjmujemy personalizowane zamówienia?

Nie zawsze jest to możliwe, ale jeśli masz jakiś pomysł, który chciałbyś zrealizować napisz do nas.

 

Gdzie można nas spotkać osobiście i zobaczyć produkty na żywo?

Nasza pracownia znajduje się w Nowej Iwicznej, w pobliżu Warszawy. Dokładny adres znajdziecie w zakładce kontakt. W ciągu roku jesteśmy też na kilku jarmarkach i wydarzeniach w całej Polsce. Śledźcie nasz Facebook, tam na bieżąco będziemy pisać, gdzie możecie nas spotkać.

 

Sprzedaż hurtowa, duże zamówienia

Jeśli chcesz złożyć większe zamówienie na nasze produkty zapraszamy do kontaktu mailowego.

 

Opakowanie na prezent

Jeśli chcesz abyśmy w szczególny sposób zapakowali twoje zamówienie lub dołączyli dedykację, napisz o tym w wiadomości kupującego podczas zakupu.

 

Funkcjonalność i użytkowość

Wszystkie naczynia możesz myć w zmywarce, a także korzystać z nich w kuchence mikrofalowej. Szkliwo nie zawiera szkodliwego ołowiu ani kadmu. Bezpiecznie możesz używać naczyń z wszelkiego rodzaju żywnością i napojami. Wszystkie produkty są wypalane w bardzo wysokiej temperaturze, dlatego nie będą na pewno przeciekać.

 

Jak bliski będzie wygląd produktu, który otrzymam, do tego, który widnieje na zdjęciach?

Każdy pojedynczy produkt wykonujemy własnoręcznie. Staramy się, aby produkty były jak najbardziej podobne w kształcie i kolorze, jednak mogą się one nieznacznie od siebie różnić. Wierzymy, że nadaje im to niepowtarzalnego i unikatowego charakteru.

 

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do nas. :)